UBX2D330MHL
NichiconNichicon
UBX2D330MHL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBX2D330MHL
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBX2D330MHL.pdf2.UBX2D330MHL.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBX2D330MHL
Part Number UBX2D330MHL Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58026 pcs Arkusz danych 1.UBX2D330MHL.pdf2.UBX2D330MHL.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UBX Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 378mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C Pojemność 33µF