UBX2C680MHL
NichiconNichicon
UBX2C680MHL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBX2C680MHL
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBX2C680MHL.pdf2.UBX2C680MHL.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBX2C680MHL
Part Number UBX2C680MHL Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33308 pcs Arkusz danych 1.UBX2C680MHL.pdf2.UBX2C680MHL.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UBX Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 28 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C Pojemność 68µF