ATSAMR30E18A-MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATSAMR30E18A-MU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATSAMR30E18A-MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu 32 PIN SIP 256K MCU + 802.15.4 S
Arkusze danych: 1.ATSAMR30E18A-MU.pdf2.ATSAMR30E18A-MU.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ATSAMR30E18A-MU
Part Number ATSAMR30E18A-MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis 32 PIN SIP 256K MCU + 802.15.4 S Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4383 pcs Arkusz danych 1.ATSAMR30E18A-MU.pdf2.ATSAMR30E18A-MU.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.6 V Rodzaj TxRx + MCU
Seria - Interfejsy szeregowe I²C, SPI
Wrażliwość -110dBm Rodzina / standard RF 802.15.4
Protokół - Moc - Wyjście 11dBm
Opakowania Tray Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacja BPSK, O-QPSK Rozmiar pamięci 256kB Flash, 40kB SRAM
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant GPIO 16
Częstotliwość 700MHz, 800MHz, 900MHz szczegółowy opis IC RF TxRx + MCU 802.15.4 700MHz, 800MHz, 900MHz 32-VFQFN Exposed Pad
Szybkość transmisji danych (maks.) 1Mbps Obecny - Transmisja 26.5mA
Obecny - odbieranie 9.2mA