ATSAMR21G18A-MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATSAMR21G18A-MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
Arkusze danych: 1.ATSAMR21G18A-MU.pdf2.ATSAMR21G18A-MU.pdf
1 pcs
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATSAMR21G18A-MU
Part Number ATSAMR21G18A-MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19001 pcs Arkusz danych 1.ATSAMR21G18A-MU.pdf2.ATSAMR21G18A-MU.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.6 V Rodzaj TxRx + MCU
Seria SMART™ SAM R21 Interfejsy szeregowe I²C, SPI, UART, USART, USB
Wrażliwość -99dBm Rodzina / standard RF General ISM > 1GHZ
Protokół - Moc - Wyjście 4dBm
Opakowania Tray Package / Case 48-VFQFN Exposed Pad
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacja O-QPSK Rozmiar pamięci 256kB Flash, 32kB SRAM
GPIO 28 Częstotliwość 2.4GHz
szczegółowy opis IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN Exposed Pad Szybkość transmisji danych (maks.) 250kbps
Obecny - Transmisja 7.2mA ~ 13.8mA Obecny - odbieranie 11.3mA ~ 11.8mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ATSAMR21G18-MR210UA
ATSAMR21G18-MR210UA
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: RF TXRX MODULE 802.15.4
Na stanie: 7783 pcs
Pobieranie: ATSAMR21G18-MR210UA.pdf
RFQ
ATSAMR21G18A-MFT
ATSAMR21G18A-MFT
Opis: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
Na stanie: 20427 pcs
Pobieranie: ATSAMR21G18A-MFT.pdf
RFQ
ATSAMR21G18A-MUT
ATSAMR21G18A-MUT
Producenci: Microchip Technology