ATSAMR21G18A-MUT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATSAMR21G18A-MUT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
Arkusze danych:
1 pcs
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATSAMR21G18A-MUT
Part Number ATSAMR21G18A-MUT Producent Microchip Technology
Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25044 pcs Arkusz danych
Pamięć zapisu 7.2mA ~ 13.8mA Napięcie - Wyjście 4dBm
Napięcie - Wejście (Min) I²C, I²S, SPI, UART Rodzaj TxRx + MCU
Oprogramowanie 256kB Flash, 32kB SRAM Kondycjonowanie sygnałów -
Shell Style 1.8 V ~ 3.6 V Seria -
Wrażliwość -99dBm Inne nazwy 1611-ATSAMR21G18A-MUTDKR
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacja General ISM > 1GHZ Mistrz fclk -
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Numer części producenta ATSAMR21G18A-MUT
GPIO O-QPSK Częstotliwość 2.4GHz
Rozszerzony opis IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
Obecny - Transmisja 28 Złącze antenowe 11.3mA ~ 11.8mA