ATSAMR30E18A-MUT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATSAMR30E18A-MUT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATSAMR30E18A-MUT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu 32 PIN SIP 256K MCU SUB-GHZ RADI
Arkusze danych: 1.ATSAMR30E18A-MUT.pdf2.ATSAMR30E18A-MUT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ATSAMR30E18A-MUT
Part Number ATSAMR30E18A-MUT Producent Micrel / Microchip Technology
Opis 32 PIN SIP 256K MCU SUB-GHZ RADI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4992 pcs Arkusz danych 1.ATSAMR30E18A-MUT.pdf2.ATSAMR30E18A-MUT.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.6 V Rodzaj TxRx + MCU
Seria - Interfejsy szeregowe I²C, SPI
Wrażliwość -110dBm Rodzina / standard RF 802.15.4
Protokół - Moc - Wyjście 11dBm
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATSAMR30E18A-MUTCT temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Modulacja BPSK, O-QPSK
Rozmiar pamięci 256kB Flash, 40kB SRAM Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
GPIO 16 Częstotliwość 700MHz, 800MHz, 900MHz
szczegółowy opis IC RF TxRx + MCU 802.15.4 700MHz, 800MHz, 900MHz 32-VFQFN Exposed Pad Szybkość transmisji danych (maks.) 1Mbps
Obecny - Transmisja 26.5mA Obecny - odbieranie 9.2mA