AT90PWM2-16SQR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90PWM2-16SQR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90PWM2-16SQR
Part Number AT90PWM2-16SQR Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48539 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Napięcie - Podział 24-SOIC
Seria AVR® 90PWM Lighting Stan RoHS Digi-Reel®
Odwrócona Recovery Time (TRR) 16MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 8KB (8K x 8) Rozmiar pamięci programu SPI, UART/USART
Polaryzacja 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Inne nazwy 1611-AT90PWM2-16SQRDKR
Typ oscylatora A/D 8x10b; D/A 1x10b temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
System operacyjny AVR Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Numer części producenta AT90PWM2-16SQR
Rozszerzony opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 24-SOIC Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24SOIC
Bajty danych SRAM 512 x 8 Konwertery danych 2.7 V ~ 5.5 V