AT90PWM2-16SQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90PWM2-16SQ
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24SOIC
Arkusze danych: 1.AT90PWM2-16SQ.pdf2.AT90PWM2-16SQ.pdf3.AT90PWM2-16SQ.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90PWM2-16SQ
Part Number AT90PWM2-16SQ Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31397 pcs Arkusz danych 1.AT90PWM2-16SQ.pdf2.AT90PWM2-16SQ.pdf3.AT90PWM2-16SQ.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 24-SOIC
Prędkość 16MHz Seria AVR® 90PWM Lighting
Wielkość pamięci RAM 512 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (8K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Inne nazwy AT90PWM216SQ Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA) Liczba I / O 19
Rozmiar EEPROM 512 x 8 szczegółowy opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 24-SOIC