AT90PWM161OS-16SNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90PWM161OS-16SNR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90PWM161OS-16SNR
Part Number AT90PWM161OS-16SNR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4299 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Prędkość 16MHz
Seria AVR® 90PWM Lighting Wielkość pamięci RAM 1K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 16KB (16K x 8)
Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA) Liczba I / O 20
Rozmiar EEPROM 512 x 8 szczegółowy opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH