AT90PWM3-16MQ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
AT90PWM3-16MQ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90PWM3-16MQ
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
Arkusze danych: AT90PWM3-16MQ.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90PWM3-16MQ
Part Number AT90PWM3-16MQ Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25495 pcs Arkusz danych AT90PWM3-16MQ.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Napięcie - Podział 32-QFN (7x7)
Seria AVR® 90PWM Lighting Stan RoHS Digi-Reel®
Odwrócona Recovery Time (TRR) 16MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 8KB (8K x 8) Rozmiar pamięci programu SPI, UART/USART
Polaryzacja 32-VQFN Exposed Pad Inne nazwy 1611-AT90PWM3-16MQDKR
Typ oscylatora A/D 11x10b; D/A 1x10b temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
System operacyjny AVR Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Numer części producenta AT90PWM3-16MQ
Rozszerzony opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-QFN (7x7) Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
Bajty danych SRAM 512 x 8 Konwertery danych 2.7 V ~ 5.5 V