AT90PWM3-16SQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90PWM3-16SQ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90PWM3-16SQ
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32SOIC
Arkusze danych: AT90PWM3-16SQ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90PWM3-16SQ
Part Number AT90PWM3-16SQ Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6042 pcs Arkusz danych AT90PWM3-16SQ.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 32-SOIC
Prędkość 16MHz Seria AVR® 90PWM Lighting
Wielkość pamięci RAM 512 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (8K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 32-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Inne nazwy AT90PWM316SQ Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA) Liczba I / O 27
Rozmiar EEPROM 512 x 8 szczegółowy opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-SOIC