B72660M0461K093
EPCOSEPCOS
B72660M0461K093 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72660M0461K093
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 1KA 4032
Arkusze danych: B72660M0461K093.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72660M0461K093
Part Number B72660M0461K093 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 1KA 4032 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95468 pcs Arkusz danych B72660M0461K093.pdf
Napięcie warystora (typ) 750V Napięcie warystora (min) 675V
Napięcie warystora (maks.) 825V Seria -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 4032 (1080 Metric)
Inne nazwy 495-76488-1 temperatura robocza -
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 615V
Maksymalna V AC 460V Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 36J
szczegółowy opis 750V 1kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 4032 (1080 Metric) Prąd - przepięcia 1kA