B72660M0600S172
EPCOSEPCOS
B72660M0600S172 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72660M0600S172
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 100V 1.2KA 4032
Arkusze danych: B72660M0600S172.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72660M0600S172
Part Number B72660M0600S172 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 100V 1.2KA 4032 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 142139 pcs Arkusz danych B72660M0600S172.pdf
Napięcie warystora (typ) 100V Napięcie warystora (maks.) 118V
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4032 (1080 Metric) Inne nazwy 495-76489-2
B72660M 600S172
B72660M0600S172-ND
B72660M600S172
B72660M600S172-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 85V Maksymalna V AC 60V
Energia 4.8J szczegółowy opis 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 4032 (1080 Metric)
Prąd - przepięcia 1.2kA Pojemność @ Częstotliwość 480pF @ 1kHz