B72660M0400K072
EPCOSEPCOS
B72660M0400K072 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72660M0400K072
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 68V 250A 4032
Arkusze danych: B72660M0400K072.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72660M0400K072
Part Number B72660M0400K072 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 68V 250A 4032 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 105056 pcs Arkusz danych B72660M0400K072.pdf
Napięcie warystora (typ) 68V Napięcie warystora (min) 61.2V
Napięcie warystora (maks.) 74.8V Seria -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 495-76487-1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 56V
Maksymalna V AC 40V Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 3.0J
szczegółowy opis 68V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead Prąd - przepięcia 250A
Pojemność @ Częstotliwość 900pF @ 1kHz