B72660M0300K093
EPCOSEPCOS
B72660M0300K093 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72660M0300K093
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 47V 250A 4032
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72660M0300K093
Part Number B72660M0300K093 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 47V 250A 4032 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 125708 pcs Arkusz danych
Napięcie warystora (typ) 47V Napięcie warystora (min) 42.3V
Napięcie warystora (maks.) 51.7V Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 4032 (1080 Metric)
Inne nazwy B72660M 300K 93
B72660M300K93
B72660M300K93-ND
temperatura robocza -
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 38V
Maksymalna V AC 30V Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 2.0J
szczegółowy opis 47V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 4032 (1080 Metric) Prąd - przepięcia 250A