B32923C3564K289
EPCOSEPCOS
B32923C3564K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32923C3564K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.56UF 10% 305VAC RAD
Arkusze danych: B32923C3564K289.pdf
1920 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32923C3564K289
Part Number B32923C3564K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.56UF 10% 305VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 198354 pcs Arkusz danych B32923C3564K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32923 oceny X2
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP)
szczegółowy opis 0.56µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Pojemność 0.56µF