B32923C3474M289
EPCOSEPCOS
B32923C3474M289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32923C3474M289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
Arkusze danych: B32923C3474M289.pdf
480 pcs
960 pcs
1440 pcs
2400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32923C3474M289
Part Number B32923C3474M289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 250011 pcs Arkusz danych B32923C3474M289.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Seria B32923
oceny X2 Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-76633-3
B32923C3474M289-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP)
szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Pojemność 0.47µF