B32923C3474K289
EPCOSEPCOS
B32923C3474K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32923C3474K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Arkusze danych: B32923C3474K289.pdf
1920 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32923C3474K289
Part Number B32923C3474K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 227722 pcs Arkusz danych B32923C3474K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Seria B32923
oceny X2 Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP) szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
Pojemność 0.47µF Aplikacje EMI, RFI Suppression