B32923C3564M000
EPCOSEPCOS
B32923C3564M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32923C3564M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.56UF 20% 305VAC RAD
Arkusze danych: B32923C3564M000.pdf
2040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32923C3564M000
Part Number B32923C3564M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.56UF 20% 305VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 211126 pcs Arkusz danych B32923C3564M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Seria B32923 oceny X2
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32923C3564M
B32923C3564M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP) szczegółowy opis 0.56µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
Pojemność 0.56µF Aplikacje EMI, RFI Suppression