FD2500050
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2500050 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FD2500050
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FD2500050.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FD2500050
Part Number FD2500050 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 90120 pcs Arkusz danych FD2500050.pdf
Rodzaj XO (Standard) Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Shell Style 2.5V Seria SaRonix-eCera™ FD
Stan RoHS Bulk oceny -
Polaryzacja 4-SMD, No Lead Wydajność Enable/Disable
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Numer części producenta FD2500050 Wysokość - Siedzą (Max) 0.053" (1.35mm)
częstotliwość Tolerancja ±50ppm Częstotliwość - Wyjście 1 10µA
Częstotliwość 25MHz Rozszerzony opis 25MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 2.5V 15mA Enable/Disable
Opis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Obecny - Dostawa (Max) CMOS
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15mA