FD2450018
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2450018 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FD2450018
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FD2450018.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FD2450018
Part Number FD2450018 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21215 pcs Arkusz danych FD2450018.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria SaRonix-eCera™ FD
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 24.576MHz
szczegółowy opis 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA