FD2450017
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2450017 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FD2450017
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: 1.FD2450017.pdf2.FD2450017.pdf
1000 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FD2450017
Part Number FD2450017 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83960 pcs Arkusz danych 1.FD2450017.pdf2.FD2450017.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria SaRonix-eCera™ FD
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
Inne nazwy FD2450017-ND
FD2450017TR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 24.576MHz
szczegółowy opis 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy Crystal
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FD2400022
FD2400022
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD
Na stanie: 21927 pcs
Pobieranie: FD2400022.pdf
RFQ
Opis: OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Na stanie: 20943 pcs
Pobieranie: FD2500049.pdf
RFQ
FD21D
FD21D
Producenci: Apex Tool Group
Opis: DISPENSER BOTTLE ESD SAFE NEEDLE
Pobieranie:
Opis: OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD