FD2500049
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2500049 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FD2500049
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FD2500049.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FD2500049
Part Number FD2500049 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20943 pcs Arkusz danych FD2500049.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria SaRonix-eCera™ FD
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 25MHz
szczegółowy opis 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA