FD2500054
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2500054 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FD2500054
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FD2500054.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FD2500054
Part Number FD2500054 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83133 pcs Arkusz danych FD2500054.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria SaRonix-eCera™ FD
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 25MHz szczegółowy opis 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA