AA15D1515D
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15D1515D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA15D1515D
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Arkusze danych: AA15D1515D.pdf
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA15D1515D
Part Number AA15D1515D Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1974 pcs Arkusz danych AA15D1515D.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -15V Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
Seria AA15D Moc (W) 15W
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 2
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wymagane obciążenie minimalne Yes Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 74%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 500mA, 500mA