AA15S0500D
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15S0500D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA15S0500D
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 5V 15W
Arkusze danych: AA15S0500D.pdf
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA15S0500D
Part Number AA15S0500D Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 5V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2471 pcs Arkusz danych AA15S0500D.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
Seria AA15S Moc (W) 15W
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wymagane obciążenie minimalne Yes Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 75%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3A