AA15S1200A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15S1200A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA15S1200A
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 15W
Arkusze danych: AA15S1200A.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA15S1200A
Part Number AA15S1200A Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 12V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3253 pcs Arkusz danych AA15S1200A.pdf
Waga 0.357 lb (161.93g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm)
Seria AA15S Moc (W) 15W
Package / Case 7-DIP Module, 4 Leads Inne nazwy 941-1681
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Regulacja obciążenia ±0.5%
linia rozporządzenie ±0.5% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy OCP, OTP, OVP, SCP Wydajność 79%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 1.25A