AA15D1212A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15D1212A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AA15D1212A
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu AC/DC CONVERTER +/-12V 15W
Arkusze danych: AA15D1212A.pdf
60 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AA15D1212A
Part Number AA15D1212A Producent Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER +/-12V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3193 pcs Arkusz danych AA15D1212A.pdf
Waga 0.357 lb (161.93g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -12V
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm)
Seria AA15D Moc (W) 15W
Package / Case 7-DIP Module, 5 Leads Inne nazwy 941-1685
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia ±2.5% linia rozporządzenie ±0.5%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 79% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 650mA, 650mA 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 650mA, 650mA Zatwierdzenia CE, cUL, UL