MF-RX090/72-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX090/72-2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX090/72-2
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 72V 900MA RADIAL
Arkusze danych: MF-RX090/72-2.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX090/72-2
Part Number MF-RX090/72-2 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 900MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 201926 pcs Arkusz danych MF-RX090/72-2.pdf
Napięcie - Max 72V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 7.2s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.461" Dia x 0.122" T (11.70mm x 3.10mm) Seria Multifuse®, MF-RX/72
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 470 mOhms Odporność - początkowa (Ri) (min) 140 mOhms
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy MF-RX090/72-2-ND
MF-RX090/72-2TR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Główny odstęp 0.201" (5.10mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.657" (16.70mm) szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 1.8A Obecny - Max 40A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 900mA Zatwierdzenia cURus, TUV