MF-RX075/72-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX075/72-0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX075/72-0
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 72V 750MA RADIAL
Arkusze danych: MF-RX075/72-0.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX075/72-0
Part Number MF-RX075/72-0 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 750MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 222307 pcs Arkusz danych MF-RX075/72-0.pdf
Napięcie - Max 72V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 6.3s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.409" Dia x 0.122" T (10.40mm x 3.10mm) Seria Multifuse®, MF-RX/72
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 600 mOhms Odporność - początkowa (Ri) (min) 180 mOhms
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks Główny odstęp 0.201" (5.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm)
szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 750mA Ih Through Hole Radial, Disc Obecny - Trip (It) 1.5A
Obecny - Max 40A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 750mA