MF-RX050/72-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX050/72-AP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX050/72-AP
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL
Arkusze danych: MF-RX050/72-AP.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX050/72-AP
Part Number MF-RX050/72-AP Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 218416 pcs Arkusz danych MF-RX050/72-AP.pdf
Napięcie - Max 72V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 4s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.311" Dia x 0.122" T (7.90mm x 3.10mm) Seria Multifuse®, MF-RX/72
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 1.17 Ohms Odporność - początkowa (Ri) (min) 410 mOhms
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy MF-RX050/72-AP-ND
MF-RX050/72-APTB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Główny odstęp 0.201" (5.10mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.539" (13.70mm) szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 500mA Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 1A Obecny - Max 40A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 500mA Zatwierdzenia cURus, TUV