MF-RX050/72-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX050/72-0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX050/72-0
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL
Arkusze danych: MF-RX050/72-0.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX050/72-0
Part Number MF-RX050/72-0 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 243793 pcs Arkusz danych MF-RX050/72-0.pdf
Napięcie - Max 72V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 4s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.311" Dia x 0.122" T (7.90mm x 3.10mm) Seria Multifuse®, MF-RX/72
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 1.17 Ohms Odporność - początkowa (Ri) (min) 410 mOhms
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks Główny odstęp 0.201" (5.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.539" (13.70mm)
szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 500mA Ih Through Hole Radial, Disc Obecny - Trip (It) 1A
Obecny - Max 40A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 500mA