RSMF5JB1K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB1K10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF5JB1K10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.1K OHM 5W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF5JB1K10.pdf2.RSMF5JB1K10.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF5JB1K10
Part Number RSMF5JB1K10 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.1K OHM 5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 213949 pcs Arkusz danych 1.RSMF5JB1K10.pdf2.RSMF5JB1K10.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Seria RSMF Tryb panel 1.1 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 5 1.1K 5% A