RSMF5JB270R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB270R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF5JB270R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 270 OHM 5W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF5JB270R.pdf2.RSMF5JB270R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF5JB270R
Part Number RSMF5JB270R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 270 OHM 5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 244145 pcs Arkusz danych 1.RSMF5JB270R.pdf2.RSMF5JB270R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Seria RSMF Tryb panel 270 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 5 270 5% A