RSMF5JB18R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF5JB18R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF5JB18R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 18 OHM 5W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF5JB18R0
Part Number RSMF5JB18R0 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 280134 pcs Arkusz danych 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 5W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±200ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Seria RSMF
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Axial
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RSMF5JB18R0 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 18 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Metal Oxide Film
Pasmo 18
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RSMF5JB150K
RSMF5JB150K
Producenci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 150K OHM 5W 5% AXIAL
Na stanie: 220302 pcs
Pobieranie: RSMF5JB150K.pdf
RFQ
RSMF5JB18R0
RSMF5JB18R0
Opis: RES 18 OHM 5W 5% AXIAL