RSF12JB510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JB510R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JB510R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 510 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JB510R.pdf2.RSF12JB510R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JB510R
Part Number RSF12JB510R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 510 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3829866 pcs Arkusz danych 1.RSF12JB510R.pdf2.RSF12JB510R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 510 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1/2 510 5% A
RS 1/2 510 5% A-ND
RS1/25105%A
RS1/25105%A-ND
RS1/2510JA
RS1/2510JA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 510 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film