RSF12JB22K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JB22K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JB22K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JB22K0.pdf2.RSF12JB22K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JB22K0
Part Number RSF12JB22K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3936039 pcs Arkusz danych 1.RSF12JB22K0.pdf2.RSF12JB22K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 22 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1/2 22K 5% A
RS 1/2 22K 5% A-ND
RS1/222K5%A
RS1/222K5%A-ND
RS1/222KJA
RS1/222KJA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 22 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RSF12JB22K0
RSF12JB22K0
Producenci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL