RSF12JAR120
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JAR120 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JAR120
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.12 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JAR120.pdf2.RSF12JAR120.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JAR120
Part Number RSF12JAR120 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.12 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1318784 pcs Arkusz danych 1.RSF12JAR120.pdf2.RSF12JAR120.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 120 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1/2 0.12 5% T
RS 1/2 0.12 5% T-ND
RS1/20.125%T
RS1/20.125%T-ND
RS1/20.12JT
RS1/20.12JT-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 120 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film