RSF12JB47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JB47K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JB47K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 47K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JB47K0.pdf2.RSF12JB47K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JB47K0
Part Number RSF12JB47K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3967345 pcs Arkusz danych 1.RSF12JB47K0.pdf2.RSF12JB47K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 47 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1/2 47K 5% A
RS 1/2 47K 5% A-ND
RS1/247K5%A
RS1/247K5%A-ND
RS1/247KJA
RS1/247KJA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 47 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film