RNMF14FTD2R55
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF14FTD2R55
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.55 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF14FTD2R55.pdf2.RNMF14FTD2R55.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF14FTD2R55
Part Number RNMF14FTD2R55 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.55 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3136706 pcs Arkusz danych 1.RNMF14FTD2R55.pdf2.RNMF14FTD2R55.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Seria RNMF Tryb panel 2.55 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNMF14FTD2R55-ND
RNMF14FTD2R55TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.55 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RNMF14FTD2R55
RNMF14FTD2R55
Producenci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 2.55 OHM 1/4W 1% AXIAL