RNMF14FTD2R74
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF14FTD2R74
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.74 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych:
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF14FTD2R74
Part Number RNMF14FTD2R74 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 2.74 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 52862 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Seria RNMF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja Axial
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RNMF14FTD2R74 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 2.74 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Opis RES 2.74 OHM 1/4W 1% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Metal Film
Pasmo 2.74
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RNMF14FTD2R55
RNMF14FTD2R55
Producenci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 2.55 OHM 1/4W 1% AXIAL
Na stanie: 3136706 pcs
Pobieranie: RNMF14FTD2R55.pdf
RFQ
RNMF14FTD2R74
RNMF14FTD2R74
Opis: RES 2.74 OHM 1/4W 1% AXIAL