RNMF14FTD2R37
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF14FTD2R37
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.37 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF14FTD2R37.pdf2.RNMF14FTD2R37.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF14FTD2R37
Part Number RNMF14FTD2R37 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.37 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3016802 pcs Arkusz danych 1.RNMF14FTD2R37.pdf2.RNMF14FTD2R37.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Seria RNMF Tryb panel 2.37 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.37 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film