RMCF1210JT560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT560R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210JT560R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 560 OHM 5% 1/2W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210JT560R.pdf2.RMCF1210JT560R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210JT560R
Part Number RMCF1210JT560R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560 OHM 5% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3512262 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210JT560R.pdf2.RMCF1210JT560R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 560 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Original-Reel®