RMCF1210JT560K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT560K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210JT560K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 560K OHM 5% 1/3W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210JT560K.pdf2.RMCF1210JT560K.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210JT560K
Part Number RMCF1210JT560K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560K OHM 5% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6557852 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210JT560K.pdf2.RMCF1210JT560K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 560 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RMC 1/4 560K 5% R