RMCF1210JT510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT510R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210JT510R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 510 OHM 5% 1/2W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210JT510R.pdf2.RMCF1210JT510R.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210JT510R
Part Number RMCF1210JT510R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 510 OHM 5% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6521133 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210JT510R.pdf2.RMCF1210JT510R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 510 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)