HVCB1206JTD10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVCB1206JTD10M0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10M OHM 5% 1/3W 1206
Arkusze danych: 1.HVCB1206JTD10M0.pdf2.HVCB1206JTD10M0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVCB1206JTD10M0
Part Number HVCB1206JTD10M0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10M OHM 5% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74971 pcs Arkusz danych 1.HVCB1206JTD10M0.pdf2.HVCB1206JTD10M0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria HVC Tryb panel 10 MOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.75mm) cechy High Voltage, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 MOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film