HVCB1206JTD220K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206JTD220K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVCB1206JTD220K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 220K OHM 5% 1/3W 1206
Arkusze danych: 1.HVCB1206JTD220K.pdf2.HVCB1206JTD220K.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVCB1206JTD220K
Part Number HVCB1206JTD220K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220K OHM 5% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81513 pcs Arkusz danych 1.HVCB1206JTD220K.pdf2.HVCB1206JTD220K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria HVC Tryb panel 220 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy HVCB 1206 T1 220K 5% R