CF12JT5M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT5M10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT5M10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.1M OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT5M10.pdf2.CF12JT5M10.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT5M10
Part Number CF12JT5M10 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1M OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4730621 pcs Arkusz danych 1.CF12JT5M10.pdf2.CF12JT5M10.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -1500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Seria CF Tryb panel 5.1 MOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Cut Tape (CT)