CF12JT560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT560R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT560R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT560R.pdf2.CF12JT560R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT560R
Part Number CF12JT560R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5029996 pcs Arkusz danych 1.CF12JT560R.pdf2.CF12JT560R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Seria CF Tryb panel 560 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Cut Tape (CT)