CF12JT5K60
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JT5K60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT5K60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT5K60.pdf2.CF12JT5K60.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT5K60
Part Number CF12JT5K60 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 5.6K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5021360 pcs Arkusz danych 1.CF12JT5K60.pdf2.CF12JT5K60.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.5W, 1/2W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) 0/ -400ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) Seria CF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja Axial
Inne nazwy CF 1/2 5.6K 5% R